2ος Όμιλος Δ Εθνικής - Πρόγραμμα Αγώνων 2010-2011

2ος Όμιλος Δ' Εθνικής
Πρόγραμμα Αγώνων 2010-2011


Εθνικός | Ομάδα | Δ' Εθνική | 2ος Όμιλος | Πρόγραμμα | Photo Gallery | Ακαδημίες

Το πρόγραμμα αγώνων για το πρωτάθλημα του 2ου ομίλου της Δ' Εθνικής, σύμφωνα με την κλήρωση της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας (ΕΠΟ), που έγινε στις 27 Οκτωβρίου 2011.

ΑΓΩΝΑΣ 16η
0-4 ΠΑΟΚ Γιαννιτσών Οδυσσέας Κορδελιού 1-2
2-1 Μακεδονικός Καμπανιακός 0-3
1-3 Κιλκισιακός Διγενής Λακκώματος 1-3
0-0 Νέα Καλλικράτεια Ηρακλής 3-0
2-1 Δόξα Πενταλόφου Αχιλλέας Τριανδρίας 2-4
0-1 Εθνικός Ν. Αγιονερίου Δόξα Χέρσου 0-1
1-0 Ολυμπιακός Κυμίνων Εθνικός Σοχού 0-0
Ρεπό: Απόλλων Αρναίας

ΑΓΩΝΑΣ 17η
1-1 Απόλλων Αρναίας ΠΑΟΚ Γιαννιτσών 0-2
3-0 Οδυσσέας Κορδελιού Μακεδονικός 3-0
1-1 Καμπανιακός Νέα Καλλικράτεια 2-0
3-1 Διγενής Λακκώματος Δόξα Πενταλόφου 1-0
0-3 Ηρακλής Εθνικός Ν. Αγιονερίου 0-3
1-0 Αχιλλέας Τριανδρίας Εθνικός Σοχού 0-1
1-1 Δόξα Χέρσου Ολυμπιακός Κυμίνων 0-3
Ρεπό: Κιλκισιακός

ΑΓΩΝΑΣ 18η
3-0 ΠΑΟΚ Γιαννιτσών Μακεδονικός 3-0
0-1 Κιλκισιακός Απόλλων Αρναίας 2-0
1-2 Νέα Καλλικράτεια Οδυσσέας Κορδελιού 0-0
1-4 Εθνικός Ν. Αγιονερίου Καμπανιακός 1-0
0-3 Εθνικός Σοχού Διγενής Λακκώματος 0-1
1-1 Ολυμπιακός Κυμίνων Ηρακλής 3-0
1-0 Αχιλλέας Τριανδρίας Δόξα Χέρσου 1-2
Ρεπό: Δόξα Πενταλόφου

ΑΓΩΝΑΣ 19η
3-0 Κιλκισιακός ΠΑΟΚ Γιαννιτσών 0-2
0-3 Μακεδονικός Νέα Καλλλικράτεια 0-3
1-0 Απόλλων Αρναίας Δόξα Πενταλόφου 1-1
2-0 Οδυσσέας Κορδελιού Εθνικός Ν. Αγιονερίου 2-0
3-2 Καμπανιακός Ολυμπιακός Κυμίνων 1-1
3-2 Διγενής Λακκώματος Δόξα Χέρσου 1-1
0-2 Ηρακλής Αχιλλέας Τριανδρίας 0-3
Ρεπό: Εθνικός Σοχού

ΑΓΩΝΑΣ 20η
0-0 ΠΑΟΚ Γιαννιτσών Νέα Καλλικράτεια 0-0
3-1 Δόξα Πενταλόφου Κιλκισιακός 0-1
3-0 Εθνικός Ν. Αγιονερίου Μακεδονικός 3-0
0-2 Εθνικός Σοχού Απόλλων Αρναίας 0-2
1-2 Ολυμπιακός Κυμίνων Οδυσσέας Κορδελιού 0-1
0-0 Αχιλλέας Τριανδρίας Καμπανιακός 0-2
3-0 Διγενής Λακκώματος Ηρακλής 3-0
Ρεπό: Δόξα Χέρσου

ΑΓΩΝΑΣ 21η
0-0 Δόξα Πενταλόφου ΠΑΟΚ Γιαννιτσών 1-1
1-0 Νέα Καλλικράτεια Εθνικός Ν. Αγιονερίου 0-3
0-4 Κιλκισιακός Εθνικός Σοχού 1-0
0-3 Μακεδονικός Ολυμπιακός Κυμίνων 0-3
1-0 Απόλλων Αρναίας Δόξα Χέρσου 1-4
1-1 Οδυσσέας Κορδελιού Αχιλλέας Τριανδρίας 4-1
0-0 Καμπανιακός Διγενής Λακκώματος 1-1
Ρεπό: Ηρακλής

ΑΓΩΝΑΣ 22η
1-0 ΠΑΟΚ Γιαννιτσών Εθνικός Ν. Αγιονερίου 0-2
0-0 Εθνικός Σοχού Δόξα Πενταλόφου 1-0
0-0 Ολυμπιακός Κυμίνων Νέα Καλλικράτεια 0-1
2-1 Δόξα Χέρσου Κιλκισιακός 0-1
3-0 Αχιλλέας Τριανδρίας Μακεδονικός 3-0
2-1 Ηρακλής Απόλλων Αρναίας 0-3
2-2 Διγενής Λακκώματος Οδυσσέας Κορδελιού 1-0
Ρεπό: Καμπανιακός

ΑΓΩΝΑΣ 23η
1-0 Εθνικός Σοχού ΠΑΟΚ Γιαννιτσών 1-1
2-0 Εθνικός Ν. Αγιονερίου Ολυμπιακός Κυμίνων 1-0
1-2 Δόξα Πενταλόφου Δόξα Χέρσου 0-0
0-0 Νέα Καλλικράτεια Αχιλλέας Τριανδρίας 1-0
0-0 Κιλκισιακός Ηρακλής 3-0
0-3 Μακεδονικός Διγενής Λακκώματος 0-3
1-2 Απόλλων Αρναίας Καμπανιακός 0-0
Ρεπό: Οδυσσέας Κορδελιού

ΑΓΩΝΑΣ 24η
1-2 ΠΑΟΚ Γιαννιτσών Ολυμπιακός Κυμίνων 0-2
4-0 Δόξα Χέρσου Εθνικός Σοχού 0-0
2-1 Αχιλλέας Τριανδρίας Εθνικός Ν. Αγιονερίου 1-2
0-3 Ηρακλής Δόξα Πενταλόφου 0-3
2-2 Διγενής Λακκώματος Νέα Καλλικράτεια 1-1
0-1 Καμπανιακός Κιλκισιακός 3-2
1-1 Οδυσσέας Κορδελιού Απόλλων Αρναίας 1-0
Ρεπό: Μακεδονικός

10η ΑΓΩΝΑΣ 25η
3-0 Δόξα Χέρσου ΠΑΟΚ Γιαννιτσών 3-2
0-1 Ολυμπιακός Κυμίνων Αχιλλέας Τριανδρίας 1-1
1-0 Εθνικός Σοχού Ηρακλής 3-0
0-3 Εθνικός Ν. Αγιονερίου Διγενής Λακκώματος 3-4
0-0 Δόξα Πενταλόφου Καμπανιακός 1-2
0-1 Κιλκισιακός Οδυσσέας Κορδελιού 0-2
0-3 Μακεδονικός Απόλλων Αρναίας 0-3
Ρεπό: Νέα Καλλικράτεια

11η ΑΓΩΝΑΣ 26η
0-1 ΠΑΟΚ Γιαννιτσών Αχιλλέας Τριανδρίας 0-2
0-3 Ηρακλής Δόξα Χέρσου 0-3
2-1 Διγενής Λακκώματος Ολυμπιακός Κυμίνων 1-2
1-0 Καμπανιακός Εθνικός Σοχού 0-2
2-0 Οδυσσέας Κορδελιού Δόξα Πενταλόφου 0-0
1-0 Απόλλων Αρναίας Νέα Καλλικράτεια 1-2
0-3 Μακεδονικός Κιλκισιακός 0-3
Ρεπό: Εθνικός Ν. Αγιονερίου

12η ΑΓΩΝΑΣ 27η
0-3 Ηρακλής ΠΑΟΚ Γιαννιτσών 0-3
2-1 Αχιλλέας Τριανδρίας Διγενής Λακκώματος 1-1
1-0 Δόξα Χέρσου Καμπανιακός 2-2
0-2 Εθνικός Σοχού Οδυσσέας Κορδελιού 1-2
3-2 Εθνικός Ν. Αγιονερίου Απόλλων Αρναίας 2-1
3-0 Δόξα Πενταλόφου Μακεδονικός 3-0
0-0 Νέα Καλλικράτεια Κιλκισιακός 3-1
Ρεπό: Ολυμπιακός Κυμίνων

13η ΑΓΩΝΑΣ 28η
3-1 ΠΑΟΚ Γαννιτσών Διγενής Λακκώματος 1-4
3-0 Καμπανιακός Ηρακλής 3-0
3-2 Οδυσσέας Κορδελιού Δόξα Χέρσου 1-1
3-0 Απόλλων Αρναίας Ολυμπιακός Κυμίνων 0-2
0-3 Μακεδονικός Εθνικός Σοχού 0-3
0-0 Κιλκισιακός Εθνικός Ν. Αγιονερίου 3-2
2-2 Νέα Καλλικράτεια Δόξα Πενταλόφου 1-1
Ρεπό: Αχιλλέας Τριανδρίας

14η ΑΓΩΝΑΣ 29η
2-1 Καμπανιακός ΠΑΟΚ Γιαννιτσών 4-0
0-3 Ηρακλής Οδυσσέας Κορδελιού 0-3
2-1 Αχιλλέας Τριανδρίας Απόλλων Αρναίας 1-2
3-0 Δόξα Χέρσου Μακεδονικός 3-0
3-0 Ολυμπιακός Κυμίνων Κιλκισιακός 1-2
1-2 Εθνικός Σοχού Νέα Καλλικράτεια 0-2
1-2 Εθνικός Ν. Αγιονερίου Δόξα Πενταλόφου 2-0
Ρεπό: Διγενής Λακκώματος

15η ΑΓΩΝΑΣ 30η
1-0 Οδυσσέας Κορδελιού Καμπανιακός 0-2
1-2 Απόλλων Αρναίας Διγενής Λακκώματος 2-0
- Μακεδονικός Ηρακλής -
1-0 Κιλκισιακός Αχιλλέας Τριανδρίας 1-0
0-1 Νέα Καλλικράτεια Δόξα Χέρσου 2-4
1-1 Δόξα Πενταλόφου Ολυμπιακός Κυμίνων 1-2
0-0 Εθνικός Ν. Αγιονερίου Εθνικός Σοχού 2-2
Ρεπό: ΠΑΟΚ Γιαννιτσών




 
Τελευταία Νέα

Τελευταία Νέα

-> Δημήτρης Μυστακίδης - Εγκλήματα στο ρεμπέτικο στο Ίλιον Plus
-> «Αντιγόνη» του Σοφοκλή στο Πολιτιστικό Κέντρο Αλέξανδρος
-> ΜΠΛΕ και Georges Perin - Σάββατο 3 Νοεμβρίου στο Μύλος Club
-> 10ο Διεθνές Φεστιβάλ Φιλαρμονικών Χορωδιών και Ορχηστρών
-> «Σοφία» του Ιγνάθιο Γκαρθία Μάι στην Άνω πόλη Θεσσαλονίκης
-> Φωτεινή Βελεσιώτου - Χάϊκ Γιαζιτζιάν στο Γυάλινο Μουσικό Θέατρο
-> Μιχαήλ Τζουγανάκης - Παρασκευή 2 Νοεμβρίου στο Μύλος Club
-> 4η Συνάντηση Ερασιτεχνικών Θεατρικών Σχημάτων «Θυμέλη»
-> Μιρέλα Πάχου και Μαριάννα Πολυχρονίδη στο Μύλος Club
-> «Δον Κιχώτης» 13-14 Οκτωβρίου στο Πολιτιστικό Κέντρο Αλέξανδρος
-> Η Σαββέρια Μαργιολά στη Σφίγγα το Σάββατο 20 Οκτωβρίου
-> Ο Μπάμπης Στόκας για δυο εμφανίσεις στο Άβατο στην Πολίχνη
-> Μάρθα Φριντζήλα «Οι εξομολογήσεις του Σαββάτου» Γυάλινο Up Stage
-> Παύλος Παυλίδης trio το Σάββατο 13 Οκτωβρίου στο Μύλος Club
-> Ο Χρήστος Νινιός και οι Έτερονήμισυ στη Μουσική Σκηνή Σφίγγα
 
Sohos FM Live!

Sohos FM Live!


html5mplaywplayrplayqtplay
onradio
Ακούστε ζωντανά
 
facebooktwittergoogleplusyoutubeinstagram
Σοχός
Σοχός Θεσσαλονίκης

sochos
Όλα γύρω από τον Σοχό Θεσσαλονίκης
 
Sohos FM - Mobile Apps
googleplay
itunes
Δωρεάν διαθέσιμα σε:
Google Play Store & iTunes App Store
 
live24.gr
up
Σύνθεση σελίδας σε: 0.04 δευτερόλεπτα